Pet Kuaför

Kuaför Hizmetlerimiz;

  • Makine Traşı
  • Makas Traşı
  • Banyo
  • Tarama
  • Tırnak Kesimi
  • Diş Fırçalama
  • Rötuş


Kuaförümüz randevu sistemiyle hizmet vermektedir. Hizmetlerimizden en kaliteli şekilde faydalanabilmek için randevunuza belirtilen saatten önce gelmenizi; gelememeniz durumunda en geç bir gün önceden bilgi vermenizi önemle rica ederiz.

İstedik ki patili dostlarınızın pet kuaför ihtiyacı profesyonel ellerde ve hijyenik bir ortamda karşılanırken, sizler de kafemizde leziz kahvelerinizi için, arkadaşlarınızla sohbet edin ya da bilgisayarınızda çalışmaya devam edin. Üstelik merak ederseniz kuaför bölümümüzdeki camdan tıraşın nasıl gittiğini de görebilirsiniz. Bizde kapalı kapılar yoktur.  Hijyen en büyük hassasiyetimizdir. Her tıraş sonrasında tüm gereçler dezenfekte edilir.

Pet kuaförümüzde kedi tıraşı ve köpek tıraşı yapılır. Kedi tıraşını anestezisiz olarak yapıyoruz. Bu yüzden aşırı heyecanlanan veya tıraştan keyif almayan dostlarımızı üzmemek için kabul edemediğimiz durumlar olabiliyor.

Kuaförümüzde cinslere ve tüy yapısına özel olarak tıraş yapılmaktadır. Tıraş öncesinde kuaförümüz aile ile görüşerek uygulanacak tıraşa birlikte karar verirler. Birçok cins için ideal olan tıraş makas tıraşıdır ancak makas tıraşı için dostlarımızın tüylerinin sağlıklı ve bakımının düzenli yapılmış olması gerekir. Uzun süredir taranmamış, kıtıklı tüyleri olan dostlarımızın cildi nefes almadığı için çok hassas olur. Makas tıraşının düzgün bir şekilde yapılabilmesi için öncelikle düzgün bir tarama işlemi uygulanır. Cildi hassas olan dostlarımızda bu tarama işlemi yaralara ve acıya neden olacağı için kuaförümüz makine tıraşını önerecektir.

Biliyoruz birçok dostumuz taranmaktan pek hoşlanmıyor. Taranmayı keyifli hale getirmek için ödül maması veya sevdiği başka bir yiyecek veya oyuncakla destekleyerek bu zorlu işlemi daha keyifli hale getirebilirsiniz ya da kısa aralıklarla bizden sadece tarama randevusu alarak dostlarımızın zahmetsizce tüy bakımını sağlayabilirsiniz. Tarama için doğru tarak seçimi de oldukça önemli. Bu konuda kuaförümüzden lütfen destek alın.

Dostlarımızın sağlığı ve hijyeni açısından kullandığımız ürünlerin en üst kalitede olmasına ve ufaklıkların tüy yapısına uygun olarak seçilmesine özen gösteriyoruz.

Sizin hayatınızı kolaylaştırmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Yoğun temponuzu çok iyi biliyor, vakit bulma zorluğunuzu anlıyoruz. Bu yüzden pet kuaför ihtiyacı dostlarımızı evinizden alıyor, tüm ihtiyaçları karşılandıktan sonra geri getiriyoruz.